تبلیغات


دنیاااااااااااااای فوتـــــــــــــــــــــــبال - از کیت جدید بارسا تا مصاحبه مجیدی

از کیت جدید بارسا تا مصاحبه مجیدی


کیت بارسا برای فصل اینده : 


Image result for ‫جداکننده متن توپی وبلاگ‬‎

ناگهان خداحافظی کردم و ناگهانی مربی می‌شوم

فرهاد مجیدی: به وقتش برمی‌گردم!


فرهاد مجیدی در گفتگوی اختصاصی با ورزش سه ابهامات درباره مربیگری خود را برطرف کرد.


به گزارش "ورزش سه"، مجیدی که دقایقی پیش با خبرنگار ما گفتگو می‌کرد درباره حضورش روی نیمکت استقلال و آینده این تیم صحبت‌های جالبی را مطرح کرده که حتماً مورد توجههواداران تیم پرطرفدار آبی پوش قرار خواهد گرفت. با توجه به اینکه مجیدی کمتر تن به گفتگومی‌دهد این مصاحبه اهمیت ویژه‌ای دارد.


در چند هفته گذشته، خیلی از رسانه‌ها شما را گزینه جدی مربیگری استقلال در فصل بعد، معرفی کردند. آیا این اخبار را تأیید می‌کنید؟
با من چند نوبت در این مورد صحبت شد اما در حال حاضر چنین تصمیمی ندارم. در این فوتبالمی دانم باید آنقدر باهوش باشی که بدانی چه موقع به سمت نیمکت استقلال بروی. این را هم بگویم همان طور که ناگهانی با فوتبال خداحافظی کردم، ناگهانی مربیگری را شروعمی‌کنم.

 

 


شنیده شد که شما مدرک لازم برای مربیگری را فعلاً در اختیار ندارید. گویا یکی از مسئولان کمیته آموزش چنین مصاحبه‌ای را انجام داده بود.
صحبت من در فدراسیون با آقای محصص درباره مدرک نبود اما در این مورد فقط آقای محصص ومعینی در فدراسیون فوتبال صلاحیت اظهار نظر تخصصی دارند. من دوره مربیگری را در اروپاطی کردم و فقط یک‌ترم دو هفته‌ای باقی مانده. که آن را هم در ماه اکتبر پشت سر می‌گذارم.در کلاسهای مربیگری در لندن، فقط ٢٠ درصد ظرفیت کلاسها متعلق به مربیانی با رزومه خارج از انگلیس و یا آسیایی است و به همین خاطر برای هر ترم محدودیت ثبت نام وجود دارد ودریافت این مدرک زمان بیشتری را از من گرفته. متاسفانه بعضی‌ها از مسائل اطلاعی ندارند واظهار نظر نادرست می‌کنند.


استقلال در جام حذفی هم موفق نبود. جام قهرمانی به اصفهان رفت. وضعیتکنونی استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
فقط باز هم تکرار کنم که در تیم امسال هیچ نقشی نداشتم و تنها سعی کردم به عنوان یکهوادار حامی تیم محبوبم باشم. این کار را هم فقط این فصل انجام ندادم. فصل قبل هم به ورزشگاه رفتم و این فصل هم همین کار را انجام دادم.


آخرین جام قهرمانی استقلال با کاپیتانی شما به دست آمد و در چند فصل گذشته استقلال در کسب قهرمانی ناکام بوده، درباره عملکرد اعضای هیات مدیره چه نظریدارید؟
من نظراتم را سال قبل گفتم و مردم به یاد دارند. امیدوارم اشتباهات مجدداً تکرار نشود.