تبلیغات


دنیاااااااااااااای فوتـــــــــــــــــــــــبال - یوونتوس - اینتر میلان:بازی بزرگ هفته

یوونتوس - اینتر میلان:بازی بزرگ هفته

                یوونتوس - اینتر میلان:بازی بزرگ هفته

نتیجه تصویری برای یوونتوس-اینتر

در مهم ترین این هفته فوتبال اروپا، فردا شب ورزشگاه ژوزپه مه آتزا میزبان دربى فوتبال ایتالیا خواهد بود. 
به گزارش کاپ، دو تیم اینتر میلان و یوونتوس فردا شب در حالى به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو تیم در سى دقیقه ابتدایى بازى هاى این فصل خود موفق به گشودن دروازه رقبا خود نشده اند.
 
اینتر میلان
پس از شروع طوفانى فصل با کسب پنج پیروزى متوالى، شاگردان روبرتو مانچینى با باخت رو در رو برابر ویولا، صدر جدول را به فیورنتینا واگذار کردند و در آخرین دیدار شان پیش از وقفه دو هفته اى بازى ها، برابر سمپدوریا متوقف شدند تا با کسب ١٦ امتیاز در فاصله دو امتیازى فیورنتینا قرار بگیرند. 
نراتزورى هفته گذشته در غیاب پر تعداد بازیکنان ملى پوش خود در دیدارى دوستانه در مصاف با تیم دسته دومى فوتبال سوئیس، چیاسو نتیجه را ١-٣ به حریف خود واگذار کرد تا مانچینى بازیکنان جوان تر خود را آزمایش کرده باشد. 
با بازگشت میراندا از بند مصدومیت، انتظار مى رود مانچینى از گرى مدل در پست هافبک دفاعى استفاده کندتر تا جفرى کوندوگبیا از روى نیمکت کار بازى را آغاز کرده باشد. با عقب آمدن ایوان پرشیچ، سیستم اینتر میلان از ١-٢-٣-٤ به ٢-١-٣-٤ تبدیل خواهد شد و استفاده از الکس تلاس یا خوان ژسوس در سمت چپ خط دفاع، یکى دیگر از ابهامات ترکیب نراتزورى خواهد بود. 
با بازگشت مصدومین به تمرینات، نراتزورى علاوه بر نمانیا ویدیچ، بازیکن مصدوم دیگرى را در اختیار ندارد و آماده خواهد بود تا انتقام شکست ١-٢ فصل گذشته با گل دیر هنگام آلوارو موراتا را از رقیب دیرینه خود بگیرد. با وجود ستارگانى هم چون یووتیچ و پرشیچ، هواداران نراتزورى براى گشودن دروازه یووه چشم به درخشش مائورو ایکاردى دارند که تا به حال شش مرتبه موفق به گشودن دروازه دوازه بانوى پیر شده و با پیراهن سمپدوریا و اینتر میلان آمار هر ٦٤ دقیقه به ازاى یک گل را برابر یوونتوس ثبت کرده است. 
 
 

یوونتوس 
پس از پیروزى دو گله برابر قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا، شاگردان مکس آلگرى بازى عقب افتاده برابر بولونیا را با گل هاى آلوارو موراتا، پائولو دیبالا و سامى خدیرا به سود خود به اتمام رساندند تا دومین پیروزى فصل خود در سرى A را به دست آورده باشند. 
آلوارو موراتا و پل پوگبا در جریان روز هاى فیفا دى در اردوى تیم هاى ملى خود دچار مصدومیت هاى خفیفى شده اند اما براى بازى فردا شب مشکلى نخواهند داشت. کلودیو مارکیزیو پس از هفته ها مصدومیت به ترکیب اصلى باز خواهد گشت تا در کنار پل پوگبا و سامى خدیرا فرماندهى میانه میدان را بر عهده بگیرد. در غیاب استفان لیختشتاینر، آلگرى بار دیگر از خوان کواردادو در بال راست سیستم ٢-٥-٣ خود استفاده خواهد کرد و پاتریس اورا در جناح چپ قرار خواهد گرفت. روبرتو پریرا نیز دیگر مصدوم بیانکونرى براى دربى فوتبال ایتالیا خواهد بود. 
پس از نتایج ضعیف ابتداى فصل، یووه با بازگشت تدریجى مصدومین خود رفته رفته به تیم مورد انتظار هواداران بانوى پیر نزدیک مى شود و فردا شب این فرصت را خواهد داشت تا پیش از بازى خانگى برابر بروسیا مونشن گلادباخ در چارچوب هفته سوم مرحله گروهى لیگ قهرمانان اروپا، براى اولین بار در فصل جدید در نیمه اول جدول سرى A قرار بگیرد.
 هرنانس، ستاره فصل گذشته اینتر نیز این فرصت را خراهد داشت تا در بازى برابر تیم سابق خود شایستگى هایش را بار دیگر اثبات کند؛ هر چند انتظار مى رود با بازگشت کلودیو مارکیزیو و سامى خدیرا جایى در ترکیب ابتدایى تیمش نداشته باشد.
 
 
 
ترکیب احتمالى
اینتر میلان: هندانوویچ- سانتون- میراندا- موریلو- تلاس- مدل- ملو- گوارین- پرشیچ- یووتیچ- ایکاردى
یوونتوس: بوفون- بارزاگلى- بونوچى- کیه لینى- کواردادو- اورا- خدیرا- مارکیزیو- پوگبا- دیبالا- موراتا